Zasady Liberii

Liberia-1_thumb.jpg1. Każdy nowo narodzony członek społeczności ma obowiązek zostać zgłoszony w najbliższym punkcie Liberii w celu czipowania. W przypadku całkowitemu podleganiu konkretnym Klanom, dozwolone jest dodatkowe oznaczenie.

2. Każdy członek społeczności ma obowiązek pracy na rzecz miasta. Osoby pozostające bezrobotnymi dłużej niż siedem dni mają obowiązek zgłosić się do najbliższego punktu kontrolnego w celu wybrania dalszej kariery. Osoby unikające pracy zostaną zesłane do Dystryktu 0.

3. Każdy obywatel Liberii ma obowiązek zgłaszania się co pół roku na badania kontrolne do najbliższego punktu medycznego.

4. Każdy członek społeczności Liberii ma obowiązek zgłaszania każdego przekroczenia prawa bądź regulaminu do najbliższego punktu kontrolnego. W przypadku zaniechania, zostanie zesłany do Dystryktu 0.

5. Każdy obywatel ma obowiązek poddania się losowym kontrolom Oddziałów Porządkowych Liberii. W przypadku nie zgodzenia się na kontrolę, otrzymuje dobę w celu wyjaśnienia. Po tym okresie zostaje zesłany do Dystryktu 0.

6. Po zmroku każdy ludzki obywatel wychodzi na własną odpowiedzialność. W uzasadnionych przypadkach może liczyć na Oddział Porządkowy Liberii.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s